Бузок – листівка на 8 березня. Конкурс «Краса врятує світ»

Для роботи потрібно:

  • лист білого картону формату А4;
  • папір саморобний білого, рожевого і зеленого кольору (можуть підійти столові серветки тих самих кольорів);
  • ножиці;
  • простий олівець;
  • клей-олівець.

Хід роботи:
1. Беремо лист білого картону формату А4 і складаємо його навпіл. На зовнішній половинці малюємо простим олівцем зовнішній контур майбутнього бузку.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 1 2. З зеленого паперу вирізаємо 3-ри гілочки з товщиною низу приблизно 2 мм і приклеюємо їх до основи листівки.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 23. З білого і рожевого паперу вирізаємо квадратики зі стороною приблизно 2,5 см.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 3 4. Накладаємо  з отриманих квадратиків на олівець так, щоб незаточена сторона олівця була в центрі квадратика. Обертаємо квадратик навколо олівця.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 45. Наносимо клей.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 56. Щільно притискаємоолівець з квадратиком до основи листівки.

Олівець виймаємо.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 67Повторюємо дії 5-10, приклеюючи згорнуті квадратики до основи листівки щільно поряд. Можна чергувати рожеві і білі квадратики, а можна робити кущики одного кольору.

buzok-listivka-na-8-bereznya-konkurs-krasa-vryatuye-svit 7І ось така чудова листівка в нас вийшла. Це гарний подарунок для матусі і бабусі  до свята 8 Березня

Учасник: Арсенюк Аделіна, старша група,

Комунальний дошкільний навчальний заклад № 87,

м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області, Україна.

Куратор: Безпята Вікторія Валеріївна, вихователь, КДНЗ №87

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *