Презентація для вихователів «Види та способи диференціації з мовленнєвого розвитку на фронтальному занятті»

prezentaciya-dlya-vixovateliv-vidi-ta-sposobi-diferenciaciї-z-movlennyevogo-rozvitku-na-frontalnomu-zanyattiПрезентація «Види та способи диференціації з мовленнєвого розвитку на фронтальному занятті» буде цікава вихователям дитячих садків, які працюють за принципами «Лицем до дитини».
Спостереження та аналіз виховно-освітньої роботи в ДНЗ показав, що поділ дітей в підгрупи носить формальний характер. Педагоги комплектують підгрупи шляхом ділення дітей на дві рівні за кількістю, без урахування інтересів, умов розвитку, здібностей.

У процесі диференційованого підходу педагог вивчає, аналізує, класифікує різні якості особистості та їх проявів у дітей, виділяючи найбільш загальні, типові риси, характерні для певної групи вихованців, і на цій основі визначає стратегію своєї взаємодії з групою і конкретні завдання виховання, форми включення дітей в загальну діяльність і колективні відносини.

При цьому дитина в меншій мірі відчуває себе об’єктом виховання, тому що основний вплив педагога спрямований на групу в цілому, а не на нього.

Тому я вважаю, що вихователі повинні знати і чітко розрізняти індивідуальний та диференційний підхід тому, що рівень навчально-пізнавальної активності дітей може істотно підвищитися тільки за умови диференційованого підходу до організації фронтального заняття.

Скачати презентацію

Автор: Скряга Наталія Олексіївна,

вихователь ДНЗ №11 УО ,

м. Краматорськ, Донецька область, Україна.

Стаття разміщена в авторській редакції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *