Масажний килимок, динамічний тренажер «Дельфін», дорожка здоров’я, доріжка-масажер «Чудова доріжка», «Стоніжка». Нестандартне фізичне обладнання для роботи з дошкільниками

Конкурсные работы

При реалізації завдань фізичного виховання на заняттях, у вільнійдіяльності, в індивідуальній роботі з дітьми використовується різненестандартне фізкультурне обладнання, яке, виготовлено спільно збатьками вихованців нашого дошкільного закладу.

Масажний килимок

masazhnij-kilimok-dinamichnij-trenazher-delfin-dorozhka-zdorovya-dorizhka-masazher-chudova-dorizhka-stonizhka-nestandartne-fizichne-obladnannya 5Опис: килимок складається з окремих фрагментів квадратної форми.Фрагменти виконані з різних матеріалів: кришки від пластикових пляшок,гудзики, олівці, поролонові губки, кришки від коробочок кіндер сюрприза.

Мета використання: килимок призначений для профілактикиплоскостопості у дітей та формування правильної постави.

Варіанти використання: килимок використовується після денного сну для масажу стоп і при проведенні вправ у рівновазі.

 Динамічний тренажер „Дельфін”

masazhnij-kilimok-dinamichnij-trenazher-delfin-dorozhka-zdorovya-dorizhka-masazher-chudova-dorizhka-stonizhka-nestandartne-fizichne-obladnannya 2Виготовлений з тканини, синтепону, линолеуму та гудзиків.

Вирішує такі завдання: корекційна ходьба, координація рухів, масаж верхніх і нижніх кінцівок. Розвиває рівновагу у стані спокою та в русі. Виховує у дітей самостійність та креативність.

Використовується для масажу долонь, кінцівок пальців, стопи, ігрової гімнастики. Діти не втомлюються, а люблять гратися; дуже цікава вправа у положенні кішки.

«Дорожка здоровья»

masazhnij-kilimok-dinamichnij-trenazher-delfin-dorozhka-zdorovya-dorizhka-masazher-chudova-dorizhka-stonizhka-nestandartne-fizichne-obladnannya 3Изготовлено из резинового коврика в виде домика с нашитыми пуговицами,жесткими мочалками,мешочком с каштанами, кусочками шерсти,шнурка пришитого змейкою и паралоновых бигудей.

Дорожка позволяет тренировать вестибулярный аппарат, активизирует рефлекторные зоны стопы ног, помогает осуществлять профилактику плоскостопия, укреплять иммунную систему,развивать координацию движений, воспитывать настойчивость, упорство.

Использовать в работе воспитатель может на физкультурных занятиях, во время утренней гимнастики,физкультурных развлечениях как индивидуально так и подгруппами.

Профілактично-коригувальна доріжка-масажер «Чудова доріжка»

masazhnij-kilimok-dinamichnij-trenazher-delfin-dorozhka-zdorovya-dorizhka-masazher-chudova-dorizhka-stonizhka-nestandartne-fizichne-obladnannya 4Виготовлена з тканини, з комбінацією різних фактурних та кольорових поверхонь, різних предметів масажно-коригувального напрямку: ґудзики різного розміру, поролонові губки, кільця,фломастери та ін..

Використання: для корекційної профілактики після денного сну, на заняттях з фізкультури, для ходьби, бігу, стрибків, для профілактики та коригування плоскостопості, ігр, повзання, масажу стоп і т.д. Подібне обладнання сприяє розвитку не тільки фізичних, але і сенсорних здібностей, а саме пробуджують інтерес до дослідження поверхонь та наповнювачів. Це дозволяє розвивати різні види зорової, дотикової активності, тактильної чутливості, а також масажують активні точки стопи.

Розвиток: Мязів ніг, орієнтування в напрямку руху, розвитку рівноваги,окоміру, дрібної моторики, координації та ін..

Ось наша чудова доріжка!

Її полюбє твоя ніжка.

Хочеш, бігай і ходи,

Хочеш, мячик прокоти.

 

Можеш стрибати високо,

Можеш йти собі далеко.

А утомишся якщо ти,

То хай полежить для краси.

«Стоніжка»

masazhnij-kilimok-dinamichnij-trenazher-delfin-dorozhka-zdorovya-dorizhka-masazher-chudova-dorizhka-stonizhka-nestandartne-fizichne-obladnannya 1Матеріал: різнокольорові гімнастичні палиці,зелені цеглинки, різнокольорові мочалки, кільця заповнені природним матеріалом (крупа  горохова, квасоля, каштани, галька); мозаїка, прищепки, олівці, кубики.

Мета: Формування правильної постави та профілактика плоскостопості.

 Варіанти використання:

— На занятті з фізичної культури;

— Фізкультурно –оздоровчі заходи: ранкова гімнастика, гімнастика пробудження, фізкультхвилинка, фізкультпаузи, індивідуальна робота з фізичного виховання, корекційно- відновлювально робота з дітьми з паталогіями з фізичного розвитку.

 Посібник допоможе:

— Запобігти відхиленням у формуванні правильної постави дітей;

— Освоїти комплекси вправ лікувальної фізкультури;

— Зміцнити здоров я дитини, забезпечити її гармонійний розвиток.

 Авторы: колектив Комунального комбінованого

дошкільного навчального закладу № 207,

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Україна

Оцените статью
Добавить комментарий